czwartek, 21 czerwca 2012

Album Kamy i Cyca

No, to mogę dzieło mego życia dziś przedstawić:)

Album zrobiłam na prośbę brata (dziękuję za zaufanie:) ) na 4 rocznicę jego związku z Kamilką ^^. Miało być "klimatycznie" - co dla każdego może znaczyć coś innego - ale dla mnie i Cyca znaczy to, dokładnie to, co widzicie. Dla Kamy chyba też, bo prezent bardzo jej się podobał. To moja pierwsza próba tego typu, od razu na wielkim formacie 30x30, wciąż z brakiem wielu materiałów, które chciałoby się mieć. Poza bazą, stempelkiem w szachownicę, i papierami Alice in Wonderland - wszystko wygrzebane z datków, lub przydasi, których trochę do tej pory już kupiłam. Cycu przyniósł mi dużo pamiątek z różnych wypadów - naszywki, bilety, pocztówki, które bardzo się tu przydały. 

Plan był taki, że poza istotną 'klimatycznością' mogę zrobić co chcę ;). Cycu sam wybrał zdjęcia, które miały być zlepkiem fajnych pstryków z różnych, przypadkowych momentów, dzięki czemu w chaotyczniej kolejności możemy w kilku stronach zatrzymać drobne momenty ich czterech lat. Do każdego zdjęcia dopasowałam cytat z piosenki. Oczywiście przeważa KULT - najkochańszy zespół Cyca, udało mi się jeszcze wepchać T.love i Lao Che. Najcudniejsze w tej pracy jest to, że im się podoba, a wcale się spinać nie musiałam, bo sobie zrobiłabym dokładnie taki sam! 

Mam nadzieje, że Wam się też choć trochę spodoba - a nawet jeśli nie - to niech istotą będzie, że to najbardziej osobista praca jaką do tej pory zrobiłam - choć nie dla mnie i nie o mnie ;).
Oh, mogłabym takich albumów robić tysiące - cudowna, piękna, radosna to praca!

Cycowi i Kamie dziękuje :D
Dużo dzięki Wam miałam zabawy!
Okładka

W kopercie są tagi do wypełnienia z różnymi pierdołkami ^^3 komentarze:

  1. Świetny pomysł i śliczne wykonanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna praca! nie dziwię się, że jesteś z niej dumna. WYgląda z niej radość i miłość:) piękne jest też to, że choć każda strona jest inna, ozdobiona innymi dodatkami, to wszystko IDEALNIE do siebie pasuje. Cudowny debiut :)) Jestem pod wrażeniem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wooow! Bardzo, bardzo mi się podoba! Naprawdę, rewelacyjny jest :)

    OdpowiedzUsuń

ZielonaKrówka ciepło dziękuje ^^