środa, 30 października 2013

Art J i opakowanko

Hej, hej!
Dziś za długo spałam i mózg mam opuchnięty. Ostatni raz mam czas, bo od jutra wracam do pracy i się zaktywizuje. To dobrze...
 Ludzie narzekają, że mają zaspane, opuchnięte oczy. A u mnie tak działa mózg (uwielbiam to słowo, lubiłam kiedyś taki punkowy zespół - defekt mózgu - chwytliwa nazwa). Mózg mój więc jest ciepły, opuchnięty i rozlazły - ledwie mieści się w głowie i woła o kawę, którą go pieszczotliwie poje.
 Mój art J, który wysyłam do scrapki-wyzwaniono na wyzwanie Imaginarium (znów cudne słowo) jest o mózgu, który w moich wyobrażeniach zawsze był nierozerwalnie połączony z włosami. Bo w głowie mam taki kołtun (ostatnio przez siedzenie w domu bardzo wielki) i chyba muszę zacząć pisać, bo to mi zawsze pomagało. Wyciągałam piórem z kołtuna pojedyncze myśli i mozolnie zaprowadzałam porządek. A tak to widzicie jaki mam pierdolnik. Przez niego nie umiem działać. Leże tylko i myślę ile bym chciała zrobić, ale nie działam nic. 
Są chwile kiedy kocham kawę - mogłabym zrobić tło jeszcze jaśniejsze wtedy byłaby to głowa utopiona w kawie z mlekiem.

A pokażę Wam jeszcze opakowanie na płytę ze ślubnymi zdjęciami. Pierwszy raz zrobiłam tak czystą i prosta pracę :)
Dziękuję za uwagę i ściskam Was ciepło!13 komentarzy:

 1. Witaj serdecznie-zapraszam na czekoladkę do siebie, może Twój mózg się obudzi:P
  Chciałam Ci napisać, że ostatnio wypatrywałam Twojej twórczości i cieszę się strasznie, że już jesteś. Bardzo lubię do Ciebie wpadać i podziwiać TWOJE TWORY.A dzisiaj to bardzo elegancko, bardzo oryginalnie, kolorowo no i..perliście i..ślicznie połączyłaś te kolorki i te cyrkonie.Genialna praca no i journal......niesamowity, obłędny!:))
  Pozdrawiam serdecznie!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow dwie krańcowo różne prace. Świetne, chociaż ja skłaniam się raczej ku tej czystej :) Piękne i eleganckie to opakowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja lubię Twój pierdolniczek :) Super wyszło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak Ty to fajnie opisałaś :D Ja też mam chwile kiedy kawę kocham :D Opakowanie no piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. What a super journalpage! Love the idea, so free and fun! Thanks for playing with us at Scrapki -Wywaniowo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Co za rozpierducha! :P Lubię ten bałaganik :) Też często mam tak, że coś chciałabym zrobić, w głowie mam dokładny plan, ale łapki nie chcą się ruszyć, więc nadal leżę i rozmyślam.. chociaż myślę, że czasami reset jest potrzebny :)
  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że dzisiaj na blogu królują szaleństwo i elegancja, ja wybieram to pierwsze - odlot!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Pudełko na płytę piękne :)... Nieźle kontrastuje z Twoim art journalowaniem :D.. Ale efekt wyszedł Ci niesamowicie :D.. I niestety (albo stety) doskonale Cie rozumiem :D

  OdpowiedzUsuń
 9. genialny ten Twój pierdolnik :D
  opakowanie na płytę śliczne :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Efekt na art jurnalowym "drzewie" niesamowity a opakowanie kontrastuje ogromnie prostotą i elegancją. Obie prace bardzo mi się podobają, Choć są tak bardzo rożne. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super art!!! tyle kolorów, motywów. Pudełko bardzo eleganckie

  OdpowiedzUsuń

ZielonaKrówka ciepło dziękuje ^^